מחלקה סיעודית

במחלקה הסיעודית מתגוררים דיירים שאינם מסוגלים לבצע את הפעולות הבסיסיות, או חלקן, באופן עצמאי. הדיירים מקבלים את הטיפול הסיעודי האיכותי ביותר שניתן על ידי צוות רפואי וצוות מטפלים מיומן ואוהב. במקביל משמשת המחלקה גם  עבור דיירים המגיעים לתקופת החלמה של חודש חודשיים לאחר ניתוח או הליך רפואי אחר.

הדיירים זוכים בטיפול סיעודי מקצועי ואיכותי ביותר, הניתן על ידי צוות רפואי וצוות מטפלים מיומן ואוהב שבעה ימים בשבוע 24 שעות ביממה.

בכל מחלקה ישנן שתי מרפסות נוף עם מדשאות ואוויר צח לרווחת הדיירים ואורחיהם.

הדיירים בכל המחלקות נהנים מחדרים מרווחים (שני דיירים בחדר), חדר אוכל ושירותי כביסה בקומה, ניקיון מוקפד ואווירה חמה ונעימה. הדיירים הסיעודיים מקבלים מגוון רחב מאד של טיפולים, החל מטיפול רפואי צמוד הניתן על ידי צוות רופאים, אחים ואחיות מוסמכות בכל שעות היממה, פיזיותרפיסטים שיקומיים, מרפאים בעיסוק ועוד מענים טיפוליים בהתאם לצורך.

אנו  ב"תפארת הורים" דואגים לא רק לצרכים הפיזיים של הדייר הסיעודי אלא גם למצבו הנפשי, התרבותי והרוחני. אנו עושים זאת על ידי שלל פעילויות עשירות ומגוונות הכוללות חוגי העשרה, הרצאות, טיולים, לימודי תורה, ועוד מגוון רחב של פעילויות תרבותיות. מתוך הבנה ואמונה עד כמה חשובים לדיירים שלנו ביקורי בני המשפחה, ובמטרה לגרום לכך שהביקורים יהיו נעימים לבני המשפחה, השקענו מאמצים בבניית אזורי אירוח ברחבי בית האבות, כולל גינת גג עם פינת משחקים לילדים, לובי מרווח עם פינות ישיבה ואפילו בית קפה חדש במרפסת הבית.