אודות

פיקוח ורישוי משרד הבריאות

"תפארת הורים" פועל בפיקוח וברישיון מלא של משרד הבריאות. ומעבר לכך, בבדיקות תקופתיות של משרד הבריאות קיבל בית האבות  "תפארת הורים" את ציונים גבוהים שמצביעים על טיפול איכותי וברמה גבוהה. בדיקות אלו נערכים לכלל נותני השירות במרכז בכדי להוביל את המקום למצויינות.

אווירה של בית, נוחות של מלון

מרכז סיעוד תפארת הורים שוכן במבנה מרשים ומפואר בגבול בני ברק רמת גן והוא מאכלס בתוכו 4 מחלקות סיעודיות ומחלקה לתשושי נפש, בתוכן מחלקה מיוחדת המיועדת לדוברי רוסית. בכל מחלקה שוהים כ25 דיירים בממוצע, וזאת על מנת להעניק לכל דייר את מלוא תשומת הלב והטיפול האישי לו הוא ראוי.

מחשבה מעמיקה ומשאבים רבים הושקעו בתכנון קפדני של מרכז סיעוד תפארת הורים במטרה לאפשר לדיירים החדשים המשתכנים במקום, מעבר נעים וקל ככל האפשר אל ביתם החדש ועל מנת להבטיח תחושה של בית, נוחיות ואיכות חיים טובה.

בכל מחלקה צוות מטפלים מסור האחראי על השירותים של אותה מחלקה, צוות מטבח האמון על בישול מאכלים לפי טעמם של הדיירים, כביסה בתוך המחלקה, ארוחות ערב משותפות במחלקה וכד'. מה שמעניק לכל מחלקה תחושה של משפחה מגובשת ואינטימית בה דואגים לכל דייר באופן אישי ובהתאם לצרכיו.

הדיירים ומשפחותיהם נהנים מחדרים מרווחים עם עיצוב חדשני וצבעוניות מרגיעה, לובי מהודר עם פינות ישיבה, מרפסות בכל מחלקה עם גינת שמש וצל ופינת משחקים למבקרים הצעירים, ואפילו בית קפה חדש ומפנק במרפסת הבניין.

הכבוד האישי והנוחות הפרטים של כל דייר חשובים לנו מאד, זו הסיבה שאנו מאפשרים ואף מעודדים את הדיירים ללבוש את בגדיהם הפרטיים מהבית, ולטפח את עצמם בעזרת שירותי הרווחה שאנו מציעים.

מחלקה מיוחדת לדוברי רוסית

בנוסף למחלקות הרגילות בבית האבות, יש ב"תפארת הורים" מחלקה ייעודית לדיירים דוברי השפה הרוסית, במחלקה צוות מטפלים המורכב כולו מדוברי רוסית. במחלקה זו נעשה מאמץ להתאים את תנאי המקום למנטליות ולתרבות אותה מכירים הדיירים, עולי רוסיה, מהבית.

Уважаемые наши клиенты

Мы рады вам сообщить о том, что в нашем доме "תפארת הורים" открыто отделение для русскоговорящих жильцов. Здесь вы встретите приветливый русскоговорящий персонал , который предоставляет приятное обслуживание заботу и теплое отношение отвечает на все потребности наших дорогих и любимых. Мы создали комфортные условия для ваших близких, которые соответствуют русской культуре и воспитанию.

טיפול מקצועי ומתקדם

בית אבות תפארת הורים מעניק לדיירים את הטיפולים ברמה הגבוהה ביותר, בהם ניתן למצוא טיפולים ידי צוות רפואי הכולל פסיכוגריאטר מהמובילים בארץ, אחים ואחיות מוסמכים מומחים לסיעוד וגריאטריה, מרפאים בעיסוק, פיזיותרפיסטים שיקומיים בכירים, שירות סוציאלי תומך, וכמובן צוות של מטפלים ומטפלות בעלי ניסיון עשיר בתחום.

קוד משרד הבריאות

בבית האבות תפארת הורים ניתן סיוע ייעוץ וליווי למשפחות בהשגת 'קוד משרד הבריאות' וזאת מתוך הבנת הקושי שבטיפול בקשיש סיעודי או תשוש נפש בביתו. "תפארת הורים" מסייעים ולוקחים חלק במימון הדייר עד לקבלת קוד משרד הבריאות המסבסד באופן כמעט מלא את עלות השהות. בנוסף, מסייע הצוות המסור והמקצועי למשפחה בהליך הבירוקרטי ועושה את מירב המאמצים לעזור למשפחה לקבל את הקוד בהקדם האפשרי.

סדר היום בתפארת הורים

חשיבותם של ביקורי בני המשפחה הינה ידועה ומועילה. על מנת לייעל את זמני הביקור שיהיו בשעות הנחוצות לכל דייר להלן פירוט סדר היום במקום:

6:00-7:30 השכמת בוקר עם חיוך, ורחצה בטוחה.
7:30-8:30 ארוחת ביניים של שתיה חמה מגוונת ועוגות לאחר שינה עריבה.
8:00-9:30 ארוחת בוקר מזינה
9:30-12:15 פעילות חברותית מגוונת, טיפולי פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, תרפיה במוזיקה ובבעלי חיים, קבוצות אירובי, ומקהלות שירה.
12:15-13:30 ארוחת צהריים
13:30-15:00 מנוחת צהריים
15:30-18:30 פעילות תעסוקתית מגוונת בשיתוף מבקרי הבית, שירה בציבור, שיעורים מרתקים, וחוגי יצירה.
18:30 ארוחת ערב מזינה
20:30 שינה עריבה.